Belediye Başkanımız Zerrin Güneş'in Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Belediye Başkanımız Zerrin Güneş'in Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Belediye Başkanımız Zerrin Güneş'in Kutlu Doğum Haftası Mesajı Haberler

Belediye Başkanımız Sayın Zerrin GÜNEŞ 14-20 Nisan tarihleri arasında kutlanan Kutlu Doğum Haftası ile ilgili bir mesaj yayımladı
Belediye Başkanımız Sayın Zerrin GÜNEŞ mesajında; “ Alemlere Rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed Mustafa’nın (SAV) mübarek doğumlarını kutladığımız kutlu doğum haftasının 1446 ıncı Yıldönümünü idrak etmenin mutluluğuna erişmiş bulunuyoruz. Resulullah Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) insanlığın karanlığa gömüldüğü bir zamanda, bütün insanlığı aydınlatmak ve bütün Alemlere Rahmet olmak için gönderilmiştir. O (SAV) insanların ayrıştığı, kan ve gözyaşının hayata hakim olduğu bir zamanda, ahlakın ve edebin yok olmaya yüz tuttuğu anda “Güzel Ahlakı” tamamlamak için gelmiştir bu fani dünyaya. O’nunla (SAV) birlikte gelen Kitab-ı Mukaddes Kuran-ı Kerim ve Allah Katında tek din olan İslam, insanoğlunun son ümidi ve kurtuluşunun vesilesi olmuştur. O (SAV) insanların en mükemmeli ve kainatın Rahmet kaynağıdır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) insanlığa daima birlik ve kardeşlik konusunda örnek olmuştur. “Birlikte Rahmet ayrılıkta azap vardır” diyerek, ayrışmanın, bölünmenin önüne geçmiş daima bir olmayı öğütlemiştir. 
    Her daim Hz. Muhammed Efendimizin (SAV) yolunda olmak dileği ile, Alemlere Rahmet olarak gönderilen Resulullah Efendimizin (SAV) dünyaya gelişlerinin 1446 ıncı Yıl dönümünün Saltukovalı hemşerilerime, Aziz Türk Milletine ve bütün İslam Alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Tasarım - Yazılım: TveT