30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun...

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun...

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun... Haberler

   Belediye Başkanımız Sayın Zerrin GÜNEŞ30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bie mesaj yayınldı.

   Başkan GÜNEŞ mesajında; “Aziz Milletimizin yeniden doğuşunu müjdeleyen ve Cumhuriyetimize hayat veren büyük Zaferin 94cü yıl dönümünü kutlamanın heyecanını yaşıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Başkomutanlığında 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustos 1922’de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile Türk Milleti yeniden hürriyet ve bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur.

    30 Ağustos Zaferi, savaş meydanlarında kazanılan askeri zaferin ötesinde, tarihi şanlı zaferlerle dolu milletimizin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğini gösteren ve kurtuluş mücadelesi veren mazlum milletlere de örnek olan tarihi bir zafer olmuştur. Aziz ve kahraman milletimiz, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu mücadele sonunda kazandığı bağımsızlığını her zaman koruyacaktır. Vatanımızın birliği ve Milletimizin bağımsızlığı uğruna verilen bu zor ve kutlu mücadelenin kazanıldığı anlamlı Zaferin 95 inci Yıl dönümünde başta Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimizi ve Gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz.

       Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer Hemşerilerimin  ve Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin tüm mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Tasarım - Yazılım: TveT