Başkan Güneş Bld.Başkanları BirliğiYönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

Başkan Güneş Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu Toplantısına Katıldı

Başkan Güneş Bld.Başkanları BirliğiYönetim Kurulu Toplantısına Katıldı Haberler

Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu toplantısı Şanlıurfa'da yapıldı. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde yapılan toplantıda önemli kararlar alınırken, başkanlar deneyim paylaşımında bulundu.
   Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen Belediye Başkanı Birliği Toplantısı kent merkezinde bir otelde yapıldı. Belediye Başkanımız Sayın Zerrin GÜNEŞ ,Büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları ile birlik üyesi eski belediye başkanlarının katılım gösterdiği toplantıda önemli kararlar alındı. Toplantıda ilk olarak söz alan ve katılımlarından dolayı yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, il genelinde yapılan çalışmalarla ilgili bir sunum gerçekleştirdi.
Sunumunda ulaşımdan yeşil alan çalışmalarına, turizmden sosyal projelere kadar her türlü yatırımı aktaran Başkan Nihat Çiftçi, "Kurulumuzun Şanlıurfa'da buluşması bizler için de son derece önemli. Belediyeler arasındaki iş birliğini daha ileri seviyelere taşımak ve deneyim paylaşımında bulunmak verimli olacaktır. Bu nedenle Şanlıurfa'da ağırladığımız tüm konuklarımıza tekrardan hoş geldiniz diyorum" dedi.
Başkan GÜNEŞ ‘yemek arasında Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç ile görüşme fırsatı buldu. Toplantıda önemli kararlar alındıktan sonra sona erdi.

Tasarım - Yazılım: TveT