Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Güven Tazeledi...

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Güven Tazeledi...

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Güven Tazeledi... Haberler

      Belediye Başkanımız Sayın Zerrin GÜNEŞ, AK Parti Çaycuma Kadın Kolları 5. Olağan İlçe Kongresine katıldı. Tek adayla gidilen kongrede mevcut Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman güven tazeledi.

      Kongreye; AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Merkez İlçe Başkanlığına atanan Mustafa Çağlayan, Belediye Başkanımız  Zerrin Güneş, Çaycuma İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu, Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören, AK Parti Zonguldak Kadın Kolları Başkanı Züleyha Yazıcı Arıman, Çaycuma Gençlik Kolları Başkanı Uğur Karaalp, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

      Kongrede Başkan GÜNEŞ’de bir konuşma yaptı. Güneş kongrenin kendisi için çok özel olduğunu söyleyerek; “Kadının olduğu yerde zarafet incelik güzellik vardır. Ama kadınla erkek bir bütündür. Ne biz onlarsız nede onlar bizsizdir. Salona baktığımda Şerife Bacıların, Nene hatunların torunu olan bizler, 15 Temmuz’da hain kurşunlara kendilerini siper edip şahadet şerbeti içen analarımızın, bazılarımızın, devamı olan kadınlarımızı görmekten sonsuz bir mutluluk duyduğumu özellikle belirtmek istiyorum. Rabbim hiç biriniz ayağına taş dokundurmadan menzile varmayı rabbim bize nasip etsin. ‘Tek vatan, tek millet, tek bayrak’ diyerek çıktığımız bu yol bizi zafere götürecek yoldur” ifadelerini kullandı. Kongrede tek aday olan mevcut kadın kolları başkanı Suzan AKMAN’ı tebrik etti. 

Tasarım - Yazılım: TveT