Başkan Güneş'in Yeni Yıl Mesajı...

Başkan Güneş'in Yeni Yıl Mesajı...

Başkan Güneş'in Yeni Yıl Mesajı... Haberler

        Belediye Başkanımız Sayın Zerrin GÜNEŞ’in Yeni Yıl mesajı;

       Başkan GÜNEŞ;“Yeni yıl demek, yeni bir başlangıç, yeni bir umut ve umutları yeşertmek için çok çalışmak, daha güzel bir yıl, daha mutlu, daha huzurlu bir gelecek için çok büyük sorumluluk üstlenmek demektir. Biz bu sorumluluğu üstlendik.
2017 yılı sona ererken, yaşanan olumlu veya olumsuz olaylardan dersler çıkarılması, bu dersler ışığında 2018 yılına yeni umutlarla başlangıçlar yapılması; huzur, mutluluk ve başarılarda buluşabilmemizin vazgeçilmez koşuludur. Ülkemiz ve Beldemizin daha huzurlu ve refahlı yarınlara ulaşılması konusunda ümitlerimizi daha da artırarak geleceği karşılıyoruz. Daha güzel gelecek için hepimizin dünün muhasebe ve mukayesesini en iyi şekilde yaparak, yeni girişim ve değişimler için fırsat olacak bu günlerde, hedeflerimize ulaşmak için daha çok çalışmamız gerekiyor .Her zaman olduğu gibi, vatandaşımıza sunulan kamu hizmetlerinin en iyi kalitede, en süratli ve en verimli bir şekilde sunulması için Belediyemiz bünyesinde sürdürülen gayret ve çalışmalar, inanıyorum ki 2018 yılında da birlik, beraberlik, dayanışma, şevk ve ahenkle sürdürülecektir.
      2018 yılının tüm Ülkemiz ve Beldemiz insanına barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesi dileklerimle değerli hemşerilerimin ve aziz milletimizin yeni yılını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım “dedi.

Tasarım - Yazılım: TveT