Başkan Güneş, Hayırlı Tatiller Çocuklar...

Başkan Güneş, Hayırlı Tatiller Çocuklar...

Başkan Güneş, Hayırlı Tatiller Çocuklar... Haberler

        Belediye Başkanımız Sayın Zerrin GÜNEŞ, 2017-2018 Eğitim ve öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

       Başkan Güneş; “Bugünden itibaren 2017-2018 eğitim öğretim yılını tamamlayarak, yoğun ve yorucu geçen bir yılın sonunda yaz tatiline girmiş bulunuyoruz. Başta geleceğimizin umudu ve Ülkemizin istikbali olan öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin ve velilerimizin göstermiş oldukları gayret ve fedakârlıklarından dolayı bir kez daha kutluyorum. Çocuklarımızın karne notları her ne olursa olsun, her insanın tek ve benzersiz olduğunu unutmamalıyız. Herkesin kendine ait özellikleri, yetenekleri ve ilgileri vardır. Yaşamı bütünsel olarak değerlendirdiğimizde gerçek başarının, bu yetenek ve özelliklerin ortaya çıkarılıp geliştirilmesi ile sağlanmakta olduğunu görmekteyiz. Çocuklarımızın başarılı olmasında en büyük etkenlerden biride, onlarla olan iletişimimizin sağlıklı bir şekilde kurulmasıdır. Onlara göstereceğimiz hoşgörü ortamında, sorunlara çözüm yolları aranmalıdır. Çocuklarımıza her durumda yanında olacağımızı hissettirmeliyiz, onları şefkat duygularımızla motive edip, bağrımıza basmalıyız.

          Bu duygu ve düşüncelerle, geleceğin donanımlı nesillerinin yetiştirilmesinde her türlü emeği esirgemeyen eğitim yöneticilerimize, öğretmenlerimize bir yıl boyunca yararlı ve fedakâr çalışmalarından dolayı teşekkür eder; öğrencilerimize kitap okuyarak, gezerek, spor yaparak, müzikle ilgilenerek ve akrabalarını ziyaret ederek, sevdikleriyle birlikte geçireceği bir yaz tatili diliyor, eğitime gönül veren herkese selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

 

 

Tasarım - Yazılım: TveT